rapide.jpg

Diensten

zaterdag 18 september 2021 
08:30 - 12:30  Cindy Martens Wedstrijdtafel 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Hannah Van Herreweghe Bardienst 
09:00 - 13:00  Dimitry Raes Barhoofd 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sanne Braspenning Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sem van Dorsselaer Bardienst 
12:30 - 16:30  Pepijn Nuijten Wedstrijdtafel 
15:00 - 17:00  MA1 MA1 Wedstrijdtafel 
zaterdag 25 september 2021 
08:30 - 12:30  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Amber van Daalen Bardienst 
09:00 - 13:00  Bob Amian Barhoofd 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Finn Schoonens Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Kyra de Betue Bardienst 
12:30 - 16:30  Marlieke van Ommen Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Naomi Bo├źnne Bardienst 
15:00 - 17:00  MB1 MB1 Bardienst 
zaterdag 2 oktober 2021 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fiene Oprins Bardienst 
09:00 - 13:00  Karel Buijsrogge Barhoofd 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jade Lockefeer Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Julie van der Starre Bardienst 
14:00 - 15:00  MC 2 Bardienst 
zaterdag 9 oktober 2021 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Levy Knol Bardienst 
09:00 - 13:00  Stefan Versele Barhoofd 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Amy Verheijden Bardienst 
12:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Kenzo van Deijk Bardienst 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Kaat Hamelink Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Nathalie de Deckere Bardienst 
17:00 - 19:00  MA1 MA1 Bardienst 

Sponsoren



Handige links

Evenementen

Nog geen agenda punten.

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - HC Tilburg
Datum: zondag 19-9 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

HV Spijkenisse - Dames 1
Datum: zondag 19-9 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - MHC Olympia
Datum: zondag 19-9 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HC Voorne D1 2-1
D2 MHC Tempo D2-O 2-4
H1 M.H.C. Goirle H3 9-0
DJ1 R.M.H.C. de Pelikaan DJ2 2-4
DJ2 R.M.H.C. de Pelikaan DJ4 2-2
JA1 B.N.M.H.C. Zwart-Wit JA3 6-0
JB1 HC Etten-Leur JB2 8-2
JD1 HC Walcheren JD1 0-13

Instagram