rapide.jpg
Dit schema loopt van 22-2-2019 t/m 15-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 J8E1 Emma Hol V2 - AB
16:30 - 18:00 M6E1 Laura Vael V3 - AB
16:30 - 18:00 M6E2 Fien Barremaecker
Sophie d' Hondt
V2 - CD
16:30 - 18:00 M8E1 Isabel Claeys V1 - AB
16:30 - 18:00 M8E2 Febe Verelst V1 - CD + vacature
18:00 - 19:30 JC2 Vince van Damme V2 - AB
18:00 - 19:30 JD1 Gijs van Wijk V2 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Silke Smalheer V1 - AB
18:00 - 19:30 MD2 Lisa Hamelink
Kirsten Nijman-bloch
V1 - CD
18:00 - 19:30 MD3 Demi Claerhoudt V3
19:15 - 20:30 MB1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:30 - 21:00 JC1 Gijs van Wijk V2 - CD
19:30 - 21:00 MC1 Joost d' Hondt V1 - CD
19:30 - 21:00 MC2 Tamara van Bunderen V2 - AB
19:30 - 21:00 MC3 Lisa Hamelink V3
20:30 - 21:45 MA1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB MA1/Dames 1
20:45 - 22:00 MA3 Tamara van Bunderen V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:00 keeper training Trainingsgroep V3 Matthies JC1+MC1 1815-1900
19:00 - 20:30 JB1 Casper Sijnja V2 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Reinaert Van Dooren V1 - CD
19:15 - 20:00 keeper training Trainingsgroep V3 Matthies MB1+JB1 1915-2000
19:15 - 20:30 MB2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:15 - 20:30 MB3 Silke Smalheer V2 - CD
20:30 - 21:45 JA1 Casper Sijnja V2 - AB JA1/Heren 1
20:30 - 21:45 MA2 Mark-Jan de Jonge V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:15 MD2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
14:15 - 15:30 M8E1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
15:30 - 16:45 MD3 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
16:45 - 18:00 Benjamins Evi Ferket V2 - AB
16:45 - 18:00 JF1 Charlotte Nuijten
Thirza de Booij
V2 - CD
16:45 - 18:00 M6E1 Mark-Jan de Jonge
Anna Diehl
V1 - AB
16:45 - 18:00 M6E2 Mark-Jan de Jonge
Lotte Verstraeten
V1 - AB
16:45 - 18:00 M8E2 Sarah Franse
Mark-Jan de Jonge
V1 - CD
16:45 - 18:00 MF1 Laura Blaakman V2 - AB
16:45 - 18:00 MF2 Jolie de Schrijver V2 - CD
17:00 - 17:45 keeper training Trainingsgroep V3 Vitalya MD3+MD2 17:00-17:45
18:00 - 18:45 keeper training Trainingsgroep V3 Claire M8E1+J8E1 18:00-18:45
18:00 - 19:15 J8E1 Vitalya Henriquez Devia
Dries Roels
V2 - AB
18:00 - 19:15 JD1 Gijs van Wijk V1 - CD
18:00 - 19:15 MD1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:00 - 20:30 JC2 Jeroen Smet V2 - CD
19:15 - 20:30 JC1 Casper Sijnja V2 - AB
19:15 - 20:30 MB3 Silke Smalheer V1 - CD
19:15 - 20:30 MC2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:30 - 21:45 JB1 Casper Sijnja V2 - AB
20:30 - 21:45 MA1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB MA1/Dames1
20:30 - 21:45 MA2 Henk de Bruin
Michael Boenne
V1 - CD
20:30 - 21:45 MB2 Jeroen Smet V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 19:45 keeper training Trainingsgroep V3 Manon MB3+MC3 1900-1945
19:00 - 20:30 MA3 Henk de Bruin V2 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Denis Roels V2 - CD
19:00 - 20:30 MC3 Zoe de Bruin V1 - CD
19:15 - 20:30 MC1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:45 - 20:30 keeper training Trainingsgroep V3 Manon MA2+MB2 1945-2030
20:30 - 21:15 keeper training Trainingsgroep V3 Manon MB4+MA3 2030-2115
20:30 - 21:45 Pre-trimmers Trainingsgroep V1 - CD Ab-Klaeysen
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V2 - AB M. Blaakman
20:30 - 22:00 Heren 2 V2 - CD heren 2 en trimmers samen op veld..
20:30 - 21:45 MB1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Strafcornertraining Trainingsgroep V1
17:00 - 19:00 Strafcornertraining Trainingsgroep V2
18:30 - 19:45 MD1 Martin de Schrijver V1 - AB
18:45 - 19:30 keeper training Trainingsgroep V3 Thirza MD1+JD1 1845-1930
19:00 - 20:30 JA1 Casper Sijnja V1 - CD
19:15 - 20:30 Jong Dames 1 Frank van Campenhout V2 - AB
19:30 - 20:15 keeper training Trainingsgroep V3 Thirza MC2+JC2 1930-2015
20:15 - 21:45 Dames 1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:15 - 21:45 Heren 1 V1 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Frank van Campenhout V2 - AB

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

HC Gilze Rijen - Heren 1
Datum: zondag 12-5 Spelen: n.n.b.

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

HV Spijkenisse - Dames 1
Datum: zondag 5-5 Spelen: n.n.b.

Dames 2

ZwartWit - Dames 2
Datum: zondag 5-5 Spelen: 14:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

MA2 MHC Olympia MA2 1-2
D1 HDS D1 4-2
D2 HC Tilburg D9 5-1
H1 Hockeyclub Zevenbergen H1 2-0
JD1 MHC De Warande DJ3 0-1
JA1 Hockeyclub Zevenbergen JA1 3-3
JB1 R.M.H.C. de Pelikaan JB2 0-5
JC2 MHC Made JC1 5-0
JD1 MHC Tempo JD1 1-5

Instagram