rapide.jpg

Diensten

zaterdag 26 oktober 2019 
08:30 - 13:30  Koen Verstraeten Wedstrijdtafel 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Hyro Verbruggen Bardienst 
09:00 - 13:00  Martin Hol Barhoofd 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Job Valckx Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Alysa van Noord Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Nina van Daalen Bardienst 
13:30 - 18:30  Edward D'hooghe Wedstrijdtafel 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Stéphanie Dhanis Bardienst 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Joan van den Berge Bardienst 
17:00 - 19:00  MA1 MA1 Bardienst 
zaterdag 2 november 2019 
08:30 - 13:30  Margie Nijs Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Amélie Scheerders Bardienst 
09:00 - 13:00  Karel Buijsrogge Barhoofd 
09:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Amélie Scheerders Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Noa d' Haens Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Rowan Burbach Bardienst 
13:30 - 18:30  Bart Serrarens Wedstrijdtafel 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Ellen Durinck Bardienst 
16:00 - 18:30  Ouders/verzorgers van Jasmijn Abbeel Bardienst 
17:00 - 19:00  MA 2 MA 2 Bardienst 
zaterdag 9 november 2019 
08:30 - 13:30  Els van Haelst Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Laura de Vrieze Bardienst 
09:00 - 13:00  Barhoofd 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Jannes Smits Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Annabelle Vonk Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Zayra Verstraten Bardienst 
13:30 - 18:30  Pepijn Nuijten Wedstrijdtafel 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Anne Vermast Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Gitte Baart Bardienst 
17:00 - 19:00  MA1 MA1 Bardienst 
zaterdag 16 november 2019 
08:30 - 13:30  Margie Nijs Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Tess Lockefeer Bardienst 
09:00 - 13:00  Martin Hol Barhoofd 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Jay Burm Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Amber Middelkamp Bardienst 
13:30 - 18:30  Eric D'hooghe Wedstrijdtafel 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Britt Vereecken Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Luna Duim Bardienst 
17:00 - 18:00  MB1 MB1 Bardienst 
zaterdag 23 november 2019 
08:30 - 13:30  Simon Smits Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Sven Scheepbouwer Bardienst 
09:00 - 13:00  Barhoofd 
09:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Nina Delsalle Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Demi de Bree Bardienst 
12:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Anna-Lisa van Wesemael Bardienst 
13:30 - 18:30  Aloïs de Deckere Wedstrijdtafel 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Yannick Verstraeten Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Merel de Waal Bardienst 
17:00 - 19:00  MA1 MA1 Bardienst 

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - Hockeyclub Schouwen Duiveland
Datum: zondag 27-10 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 - Hockeyclub Barendrecht
Datum: zondag 27-10 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - B.H.V. Push
Datum: zondag 27-10 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HC Voorne D1 1-0
D2 HC Waalwijk D2 (O) 7-1
H1 B.H.V. Push H7 3-3
JD1 MHC De Warande DJ3 3-4
D1 OMHC D1 3-0
H1 MHC Olympia H1 3-1
JD1 DDHC DJ1 7-2

Instagram