rapide.jpg

Organisatie

Bestuur
Algemeen - Mail
Pepijn Nuijten
Voorzitter
Voorzitter Bestuur
Barcommissie - Mail
Koen Verstraeten
Vice Voorzitter
 mail
Evenementencommissie - Mail
Eric D'hooghe

Voorzitter evenementencommissie
Financiën - Mail
Bart Serrarens
Penningmeester
Penningmeester
 mail
Jeugdcommissie - Mail
Els van Haelst

Voorzitter jeugdcommissie
Secretariaat - Mail
Susan Raas - Smits
Secretaris
Secretaris
Sponsoring & PR - Mail
Alois de Deckere

Voorzitter Sponsoring & PR
Technische Commissie - Mail
Edward D'hooghe

Voorzitter Technische commissie
Secretariaat [Mail]
Algemeen - Mail
Susan Raas - Smits
Secretaris
Secretaris
Ledenadministratie - Mail
Simon Smits

Ledenadministratie
 mail
Redactie / Website - Mail
Brechje Merckx

Redactie
Wedstrijdsecretariaat - Mail
Marlieke van Ommen
Senioren
Ramon van der Spa
Junioren
Ingrid Claeys

DWF
Leo Musters

Wedstrijdsecretaris
Technische Commissie [Mail]
Algemeen - Mail
Edward D'hooghe
Voorzitter
Voorzitter Technische commissie
Arbitrage - Mail
Cortny van Driessche
Indeler
Indeler Arbitrage
Technische Commissie - Mail
Marlieke van Ommen

Lid Technische Commissie
Martin van de Velde

Lid Technische Commissie
Frank van Campenhout

Lid Technische Commissie
Jeugd Commissie [Mail]
Algemeen - Mail
Els van Haelst
Voorzitter
Lijncoördinator meisjes C
Jeugdcommissie - Mail
Ramon van der Spa

Coördinator
Anne-marie van Goethem-fermont
Lijn Coördinator Jongens Junioren
Jongste Jeugd
Angelo van Huffel
Lijn Coördinator Jongens Junioren
Jongste Jeugd
Karin Martens
Lijn Coördinator
lijn coördinator meisjes jongste jeugd
Bob Amian
Lijn Coördinator
lijn coördinator meisjes jongste jeugd
Natascha de Schrijver
Meisjes Junioren Coördinator
Lijncoördinator meisjes C
Cindy Martens
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes A/B jeugd
Martijn Lockefeer
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes A/B jeugd
Mark-Jan de Jonge

Technisch inhoudelijk meisjes
Michel van den Boer

Technisch inhoudelijk m/j
Materiaal Commissie - Mail
Tamara van Bunderen

Cindy de Regt

Vertrouwenspersoon - Mail
Michèle de Vries-huijsman

Mario Barremaecker

Zaalcommissie - Mail
Dennis Freijzer
Voorzitter
Zaalcommissaris Senioren
Jessica Duim
Junioren
Dominique De Wispelaere

Zaalarbitrage
Barcommissie [Mail]
Algemeen - Mail
Koen Verstraeten
Voorzitter
Voorzitter Barcommissie
 mail
Barcommissie - Mail
Kurt Van Eck
Indeler
Indeling bardiensten
Barhoofden - Mail
Isabel Groenewegen - Hol

Margie Nijs

Dimitry Raes

Inkoop - Mail
Wietske Jansen

Inkoop Bar
Sandra Van Landeghem

Sponsoring & PR
Algemeen - Mail
Jeroen de Kerf

Jeroen Verdurmen

Dirk Rogiers

Alois de Deckere
Voorzitter
Voorzitter Sponsoring & PR
Kledingcommissie - Mail
Jeroen Ferket
Hoofdsponsor
Nancy Wauters
Drukwerk
Roliene Zaman
Kleding
Evenementencommissie [Mail]
Algemeen - Mail
Eric D'hooghe
Voorzitter
Voorzitter Evenementen commissie
Junioren - Mail
Annemarie de Deckere

Anne-Marie de Blok

Isabel Buijsrogge

Senioren - Mail
Sam Bartz

Daphne Vael

Geoffrey van Horebeek

Febe Verelst

Teun Eggermont

Youp Eggermont

[email protected] - Mail
Ingeborg Eggermont

Denis Roels

Onderhoudsdienst
Joep Fassaert

Jaap Groot

Guust van Campenhout

Fons Totte

Jaap Stolte

Stichting
Joep Fassaert
Voorzitter
Frank van Campenhout
Penningmeester
Jose Zaman
Secretaris
Leendert Schouten

Guido Totte

Toernooicommissie [Mail]
Marlieke van Ommen
Voorzitter
Kiona van Campenhout

Geoffrey van Horebeek

Robert de Kerf

Frederique van Tatenhove

Tim Aper

Quinten Broekaart

Sponsoren



Handige links

Evenementen

14-9 ALV MHC RApide (ovb)

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 heeft geen aankomende wedstrijden

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 - R.G.H.C. Tempo '34
Datum: zondag 8-9 Spelen: n.n.b.

Dames 2

Dames 2 - MHC Olympia
Datum: vrijdag 30-8 Spelen: 20:30

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

Instagram