rapide.jpg
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 J8E1 Laura Vael V2 - AB
16:30 - 18:00 M6E1 Marie-Therese Vereecken V3 - AB
16:30 - 18:00 M6E2 Fien Barremaecker
Sophie d' Hondt
V2 - CD
16:30 - 18:00 M8E1 Isabel Claeys V1 - AB
16:30 - 18:00 M8E2 Emma Hol V1 - CD icm Michel van den Boer
18:00 - 19:30 JC2 Michael Blaakman
Vince van Damme
V2 - AB
18:00 - 19:30 JD1 Gijs van Wijk V2 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Silke Smalheer V1 - AB
18:00 - 19:30 MD2 Lisa Hamelink
Kirsten Nijman-bloch
V1 - CD
18:00 - 19:30 MD3 Demi Claerhoudt V3
19:15 - 20:30 MB1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:30 - 21:00 JC1 Michael Blaakman V2 - CD
19:30 - 21:00 MC1 Joost d' Hondt
Sam Bartz
Michael Blaakman
V1 - CD
19:30 - 21:00 MC2 Tamara van Bunderen V2 - AB
19:30 - 21:00 MC3 Lisa Hamelink V3
20:30 - 21:45 MA1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB MA1/Dames 1
20:45 - 22:00 MA3 Tamara van Bunderen V2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:15 - 19:00 keeper training Trainingsgroep V3 JC1+MC1 1815-1900
19:00 - 19:45 keeper training Trainingsgroep V3 Matthies MC3+MB3
19:00 - 20:30 JB1 Casper Sijnja V2 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Reinaert Van Dooren V1 - CD
19:15 - 20:30 MB2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:15 - 20:30 MB3 Stef de Bruijn V2 - CD
20:30 - 21:45 JA1 Casper Sijnja V2 - AB JA1/Heren 1
20:30 - 21:45 MA2 Mark-Jan de Jonge V1 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:15 MD2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
14:15 - 15:30 M8E1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
15:30 - 16:45 MD3 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
16:45 - 18:00 Benjamins Astrid Martens
Thirza de Booij
V2 - AB
16:45 - 18:00 JF1 Astrid Martens V2 - CD
16:45 - 18:00 M6E1 Mark-Jan de Jonge
Sarah Franse
V1 - AB
16:45 - 18:00 M6E2 Mark-Jan de Jonge
Michael Boenne
V1 - AB
16:45 - 18:00 M8E2 Mark-Jan de Jonge
Sarah Franse
V1 - CD
16:45 - 18:00 MF1 Astrid Martens
Thirza de Booij
V2 - AB
16:45 - 18:00 MF2 Charlotte Nuijten V2 - CD
18:00 - 18:15 keeper training Trainingsgroep V3 Claire M8E1+J8E1 18:00-18:45
18:00 - 19:15 J8E1 Vitalya Henriquez Devia V2 - AB
18:00 - 19:15 JD1 Gijs van Wijk V1 - CD
18:00 - 19:15 MD1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:00 - 20:30 JC1 Casper Sijnja V2 - AB
19:00 - 20:30 JC2 Jeroen Smet V2 - CD
19:15 - 20:30 MB3 Stef de Bruijn V1 - CD
19:15 - 20:30 MC2 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:30 - 21:45 JB1 Casper Sijnja V2 - AB
20:30 - 21:45 MA1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB MA1/Dames1
20:30 - 21:45 MA2 Henk de Bruin
Michael Boenne
V1 - CD
20:30 - 21:45 MB2 Jeroen Smet V2 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
19:00 - 19:45 keeper training Trainingsgroep V3 Manon MB3+MC3 1900-1945
19:00 - 20:30 MA3 Henk de Bruin V2 - AB
19:00 - 20:30 MB4 Denis Roels V2 - CD
19:00 - 20:30 MC3 Zoe de Bruin V1 - CD
19:15 - 20:30 MC1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
19:45 - 20:30 keeper training Trainingsgroep V3 Manon MA2+MB2 1945-2030
20:30 - 21:15 keeper training Trainingsgroep V3 Manon MB4+MA3 2030-2115
20:30 - 21:45 Pre-trimmers Trainingsgroep V1 - CD Ab-Klaeysen
20:30 - 22:00 Trimmers Trainingsgroep V2 - AB M. Blaakman
20:30 - 22:00 Heren 2 V2 - CD heren 2 en trimmers samen op veld..
20:30 - 21:45 MB1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Strafcornertraining Trainingsgroep V1
17:00 - 19:00 Strafcornertraining Trainingsgroep V2
18:30 - 19:45 MD1 Martin de Schrijver V1 - AB
18:45 - 19:30 keeper training Trainingsgroep V3 Thirza MD1+JD1 1845-1930
19:00 - 20:30 JA1 Casper Sijnja V1 - CD
19:30 - 20:15 keeper training Trainingsgroep V3 Thirza MC2+JC2 1930-2015
20:15 - 21:45 Dames 1 Mark-Jan de Jonge V1 - AB
20:15 - 21:45 Heren 1 V1 - CD

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 heeft geen aankomende wedstrijden

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 2

HC Etten-Leur - Dames 2
Datum: zondag 16-6 Spelen: 11:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

JB1 R.M.H.C. de Pelikaan JB2 2-4
JC1 Hockeyclub Hilvarenbeek JC1 7-1
JC2 MHC Made JC1 15-0

Instagram