rapide.jpg

Dames 1

Spelers Dames 1

Valerie Antheunis
Emelie Antheunis
Fien Barremaecker
Sam Bartz
Thirza de Booij
Demi Claerhoudt
Lieke Coenen
Sarah Franse
Eva d' Hooghe
Sophie Hulshout
Eva van de Kerkhove
Ayra Lambert
Teddie van Remortele
Laura Vael
Daphne Vael

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mark-Jan de Jonge
Aanvoerder Eva d' Hooghe
Trainer Mark-Jan de Jonge
Teambegeleider Els van Haelst

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Barendrecht D1 Voorne D1 12:45
Derby D1 Ommoord D1 12:45
Pijnacker D1 HDS D1 12:45
Rapide D1 Catwijck D1 12:45
Spijkenisse D1 Bleiswijk D1 12:45
Tempo '34 D1 Noordwijk D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Noordwijk D1 19 46 14 4 1
2 Barendrecht D1 19 39 12 3 4
3 Derby D1 19 32 9 5 5
4 Pijnacker D1 19 30 8 6 5
5 HDS D1 19 29 8 5 6
6 Rapide D1 19 29 8 5 6
7 Spijkenisse D1 19 24 7 3 9
8 Voorne D1 19 24 6 6 7
9 Ommoord D1 19 23 6 5 8
10 Catwijck D1 19 22 6 4 9
11 Bleiswijk D1 19 11 3 2 14
12 Tempo '34 D1 19 8 2 2 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei Catwijck D1 12:45 thuis - Veld 1
29 mei HDS D1 12:45 uit
12 jun HV Bleiswijk D1 n.n.b thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Tempo '34 D1 HDS D1 1-4
Noordwijk D1 Catwijck D1 3-2
Rapide D1 Voorne D1 2-1
Derby D1 Bleiswijk D1 5-1
Ommoord D1 Barendrecht D1 0-1
Pijnacker D1 Spijkenisse D1 6-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Spijkenisse D1 Rapide D1 2-3
Barendrecht D1 Pijnacker D1 2-2
Bleiswijk D1 Tempo '34 D1 5-2
Voorne D1 Derby D1 2-2
HDS D1 Noordwijk D1 0-0
Catwijck D1 Ommoord D1 0-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Derby D1 Spijkenisse D1 3-1
Ommoord D1 HDS D1 2-2
Tempo '34 D1 Voorne D1 1-0
Catwijck D1 Barendrecht D1 0-1
Noordwijk D1 Bleiswijk D1 2-1
Rapide D1 Pijnacker D1 1-5
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Voorne D1 Noordwijk D1 0-1
HDS D1 Catwijck D1 2-0
Barendrecht D1 Rapide D1 4-1
Spijkenisse D1 Tempo '34 D1 3-1
Pijnacker D1 Derby D1 0-4
Bleiswijk D1 Ommoord D1 2-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Catwijck D1 Bleiswijk D1 2-1
Tempo '34 D1 Pijnacker D1 1-2
Noordwijk D1 Spijkenisse D1 2-2
HDS D1 Barendrecht D1 4-3
Ommoord D1 Voorne D1 2-2
Derby D1 Rapide D1 3-2
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Bleiswijk D1 HDS D1 3-2
Pijnacker D1 Noordwijk D1 4-6
Voorne D1 Catwijck D1 0-2
Rapide D1 Tempo '34 D1 3-0
Spijkenisse D1 Ommoord D1 1-0
Barendrecht D1 Derby D1 2-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Ommoord D1 Pijnacker D1 0-1
Bleiswijk D1 Barendrecht D1 0-8
HDS D1 Voorne D1 0-0
Noordwijk D1 Rapide D1 1-2
Tempo '34 D1 Derby D1 0-5
Catwijck D1 Spijkenisse D1 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Derby D1 Noordwijk D1 1-1
Rapide D1 Ommoord D1 2-1
Spijkenisse D1 HDS D1 3-2
Barendrecht D1 Tempo '34 D1 6-0
Voorne D1 Bleiswijk D1 2-0
Pijnacker D1 Catwijck D1 3-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Noordwijk D1 Tempo '34 D1 2-1
HDS D1 Pijnacker D1 1-1
Voorne D1 Barendrecht D1 3-1
Bleiswijk D1 Spijkenisse D1 3-7
Catwijck D1 Rapide D1 3-0
Ommoord D1 Derby D1 2-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Noordwijk D1 Barendrecht D1 3-1
Tempo '34 D1 Ommoord D1 1-1
Rapide D1 HDS D1 3-1
Spijkenisse D1 Voorne D1 2-1
Derby D1 Catwijck D1 3-2
Pijnacker D1 Bleiswijk D1 5-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Ommoord D1 Noordwijk D1 0-1
Barendrecht D1 Spijkenisse D1 3-0
Bleiswijk D1 Rapide D1 2-0
Voorne D1 Pijnacker D1 2-1
Catwijck D1 Tempo '34 D1 5-0
HDS D1 Derby D1 1-0
ZONDAG 13 MAART 2022
HDS D1 Tempo '34 D1 5-0
Bleiswijk D1 Derby D1 2-4
Catwijck D1 Noordwijk D1 1-4
Spijkenisse D1 Pijnacker D1 2-2
Barendrecht D1 Ommoord D1 4-2
Voorne D1 Rapide D1 2-2
ZONDAG 20 MAART 2022
Ommoord D1 Catwijck D1 2-1
Rapide D1 Spijkenisse D1 2-1
Pijnacker D1 Barendrecht D1 4-1
Noordwijk D1 HDS D1 3-0
Tempo '34 D1 Bleiswijk D1 2-1
Derby D1 Voorne D1 3-2
ZONDAG 27 MAART 2022
HDS D1 Ommoord D1 1-0
Bleiswijk D1 Noordwijk D1 0-1
Spijkenisse D1 Derby D1 4-3
Pijnacker D1 Rapide D1 0-0
Barendrecht D1 Catwijck D1 7-2
Voorne D1 Tempo '34 D1 1-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Tempo '34 D1 Spijkenisse D1 0-2
Catwijck D1 HDS D1 3-0
Derby D1 Pijnacker D1 3-3
Noordwijk D1 Voorne D1 2-1
Ommoord D1 Bleiswijk D1 5-0
Rapide D1 Barendrecht D1 1-5
ZONDAG 10 APRIL 2022
Barendrecht D1 HDS D1 3-0
Spijkenisse D1 Noordwijk D1 0-1
Rapide D1 Derby D1 3-1
Pijnacker D1 Tempo '34 D1 5-0
Bleiswijk D1 Catwijck D1 3-3
Voorne D1 Ommoord D1 1-0
ZONDAG 24 APRIL 2022
HDS D1 Bleiswijk D1 3-2
Catwijck D1 Voorne D1 1-1
Ommoord D1 Spijkenisse D1 2-1
Noordwijk D1 Pijnacker D1 1-0
Derby D1 Barendrecht D1 1-1
Tempo '34 D1 Rapide D1 1-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Pijnacker D1 Ommoord D1 2-3
Voorne D1 HDS D1 2-2
Barendrecht D1 Bleiswijk D1 5-2
Derby D1 Tempo '34 D1 3-1
Rapide D1 Noordwijk D1 1-1
Spijkenisse D1 Catwijck D1 1-3
ZONDAG 15 MEI 2022
HDS D1 Spijkenisse D1 3-0
Tempo '34 D1 Barendrecht D1 0-10
Ommoord D1 Rapide D1 1-1
Catwijck D1 Pijnacker D1 2-2
Noordwijk D1 Derby D1 3-1
Bleiswijk D1 Voorne D1 1-3

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - BH&BC Breda
Datum: zondag 22-5 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 - Catwijck
Datum: zondag 22-5 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - SHOT
Datum: zondag 22-5 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

JA1 MHC De Warande JA3 1-5
JB1 BH&BC Breda JB3 3-2
JD1 GMHC Goes JD1 6-1
MB1 MHCT MB1 3-1
MB2 GMHC Goes MB1 0-2
MB3 R.M.H.C. de Pelikaan MB6 7-2

Instagram