rapide.jpg

Organisatie

Bestuur
Algemeen - Mail
Pepijn Nuijten
Voorzitter
Voorzitter Bestuur
Barcommissie - Mail
Koen Verstraeten
Vice Voorzitter
 mail
Evenementencommissie - Mail
Eric D'hooghe

Voorzitter evenementencommissie
Financiën - Mail
Bart Serrarens
Penningmeester
Penningmeester
 mail
Jeugdcommissie - Mail
Els van Haelst

Voorzitter jeugdcommissie
Secretariaat - Mail
Susan Raas - Smits
Secretaris
Secretaris
Sponsoring & PR - Mail
Alois de Deckere

Voorzitter Sponsoring & PR
 mail
Technische Commissie - Mail
Edward D'hooghe

Voorzitter Technische commissie
Secretariaat [Mail]
Algemeen - Mail
Susan Raas - Smits
Secretaris
Secretaris
Ledenadministratie - Mail
Simon Smits

Ledenadministratie
 mail
Redactie / Website - Mail
Brechje Merckx

Redactie
Wedstrijdsecretariaat - Mail
Ingrid Claeys

DWF
Leo Musters

Wedstrijdsecretaris
Technische Commissie [Mail]
Algemeen - Mail
Edward D'hooghe
Voorzitter
Voorzitter Technische commissie
Arbitrage - Mail
Cortny van Driessche
Indeler
Indeler Arbitrage
Technische Commissie - Mail
Marlieke van Ommen

Lid Technische Commissie
Martin van de Velde

Lid Technische Commissie
Frank van Campenhout

Lid Technische Commissie
Tatsjana v.d. Eynde

Lid Technische Commissie
Jeugd Commissie [Mail]
Algemeen - Mail
Els van Haelst
Voorzitter
Lijncoördinator meisjes C
Jeugdcommissie - Mail
Ramon van der Spa

Coördinator
Anne-marie van Goethem-fermont
Lijn Coördinator Jongens Junioren
Jongste Jeugd
Angelo van Huffel
Lijn Coördinator Jongens Junioren
Jongste Jeugd
Karin Martens
Lijn Coördinator
lijn coördinator meisjes jongste jeugd
Bob Amian
Lijn Coördinator
lijn coördinator meisjes jongste jeugd
Natascha de Schrijver
Meisjes Junioren Coördinator
Lijncoördinator meisjes C
Cindy Martens
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes A/B jeugd
Martijn Lockefeer
Meisjes Junioren Coördinator
lijncoördinator meisjes A/B jeugd
Casper Sijnja

Technisch inhoudelijk jongens
Mark-Jan de Jonge

Technisch inhoudelijk meisjes
Michel van den Boer

Technisch inhoudelijk m/j
Materiaal Commissie - Mail
Tamara van Bunderen

Cindy de Regt

Vertrouwenspersoon - Mail
Mario Barremaecker

Michèle de Vries-huijsman

Zaalcommissie - Mail
Dennis Freijzer
Voorzitter
Zaalcommissaris Senioren
Jessica Duim
Junioren
Dominique De Wispelaere

Zaalarbitrage
Barcommissie [Mail]
Algemeen - Mail
Koen Verstraeten
Voorzitter
Voorzitter Barcommissie
 mail
Barcommissie - Mail
Kurt Van Eck
Indeler
Indeling bardiensten
Barhoofden - Mail
Isabel Groenewegen - Hol

Margie Nijs

Dimitry Raes

Inkoop - Mail
Wietske Jansen

Inkoop Bar
Sponsoring & PR
Algemeen - Mail
Alois de Deckere
Voorzitter
Voorzitter Sponsoring & PR
 mail
Luc Missiaen

Jeroen de Kerf

Jeroen Verdurmen

Dirk Rogiers

Grote Club Actie - Mail
Joanne van Dorsselaer

Beheer loten Grote Club Actie
Kledingcommissie - Mail
Sandra Van Landeghem
Uitvoering Kledingplan
Lauri Huys
Uitvoering Kledingplan
Jeroen Ferket
Hoofdsponsor
Nancy Wauters
Drukwerk
Roliene Zaman
Kleding
Evenementencommissie [Mail]
Algemeen - Mail
Eric D'hooghe
Voorzitter
Voorzitter Evenementen commissie
Evenementencommissie - Mail
Luka Missiaen

Esmee Picavet

Junioren - Mail
Anne-Marie de Blok

Senioren - Mail
Geoffrey van Horebeek

Laura Picavet

Eva d' Hooghe

Youp Eggermont

Onderhoudsdienst
Guust van Campenhout

Fons Totte

Jaap Stolte

Joep Fassaert

Jaap Groot

Stichting
Joep Fassaert
Voorzitter
Frank van Campenhout
Penningmeester
Jose Zaman
Secretaris
Leendert Schouten

Guido Totte

Toernooicommissie [Mail]
Marlieke van Ommen
Voorzitter
Kiona van Campenhout

Geoffrey van Horebeek

Robert de Kerf

Frederique van Tatenhove

Tim Aper

Quinten Broekaart

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

DDHC - Heren 1
Datum: zondag 24-3 Spelen: 14:45

Heren 2

R.M.H.C. de Pelikaan - Heren 2
Datum: zondag 24-3 Spelen: 14:45

Dames 1

HC De Hoeksche Waard - Dames 1
Datum: zondag 24-3 Spelen: 12:45

Dames 2

ZwartWit - Dames 2
Datum: zondag 24-3 Spelen: 14:30

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HC Voorne D1 2-3
D2 B.H.V. Push D7 12-0
H1 R.G.H.C. Tempo '34 H1 1-7
H2 Hockeyclub Schouwen Duiveland H1 1-5
JA1 BH&BC Breda JA2 4-0
JB1 B.H.V. Push JB3 1-7
JC1 HC Tilburg JC3 3-1
JC2 R.M.H.C. de Pelikaan JC3 9-2

Instagram