rapide.jpg

Diensten

zaterdag 23 maart 2019 
08:30 - 13:00  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
08:45 - 13:00  Maud Bouwens Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Lindy Bo├źnne Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Nikki de Waal Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Isis van Remortele Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Lieve Boogaert Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lucian Claeys Bardienst 
13:00 - 18:30  Bart Serrarens Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Lisa Becker Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Meike Bracke Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Mirte Vervaet Bardienst 
18:00 - 00:00  MA 2 MA 2 Bardienst 
zaterdag 30 maart 2019 
08:30 - 13:00  Eric D'hooghe Wedstrijdtafel 
08:45 - 00:00  Dimitry Raes Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fleur van Eck Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Elise van den Bosch Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Cor Stuer Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Sanne van Royen Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Sarah Molhoek Bardienst 
13:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Renee de Bruijn Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Merel de Waal Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Frederique Eggermont Bardienst 
18:00 - 00:00  Bardienst 
zaterdag 6 april 2019 
08:30 - 13:00  Margie Nijs Wedstrijdtafel 
08:45 - 13:00  Kurt Van Eck Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Suus Hamelink Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sophie Dubbeldam Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Yannick Verstraeten Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Roel Verstraeten Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Nathalie de Deckere Bardienst 
13:00 - 18:30  Els van Haelst Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Rick Wagenaar Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Fleur van Daalen Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Eva Verzendaal Bardienst 
18:30 - 00:00  MA1 MA1 Bardienst 
zaterdag 13 april 2019 
08:30 - 13:00  Alois de Deckere Wedstrijdtafel 
08:45 - 13:00  Karel Buijsrogge Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Carice de Bruijn Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Yaiza Smekens Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sem van Dorsselaer Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Valerie Schuttkowski Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Elise Verlinden Bardienst 
13:00 - 18:00  Pepijn Nuijten Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Carolien Ooms Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Mandy Vervaet Bardienst 
17:00 - 00:00  MA 2 MA 2 Bardienst 
zaterdag 11 mei 2019 
08:45 - 13:00  Kurt Van Eck Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Suus Hamelink Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Kyra de Betue Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Shivi Bajaj Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Anke Meersschaert Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Julie Vereecken Bardienst 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Valerie Schuttkowski Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Lieke Coenen Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Sara Rammelaere Bardienst 
18:00 - 00:00  Ma3 Ma3 Bardienst 
zaterdag 18 mei 2019 
08:45 - 13:00  Dimitry Raes Barhoofd 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Amber van Daalen Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Victor Henriquez Devia Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Florence Nijman Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Melanie Coppens Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Siebe de Deckere Bardienst 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Emma Lockefeer Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Sylke Herwegh Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Teun Mensink Bardienst 
18:00 - 00:00  JA1 JA1 Bardienst 
zaterdag 25 mei 2019 
08:45 - 13:00  Barhoofd 
09:00 - 12:00  Bardienst 
09:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 18:30  Bardienst 

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

DDHC - Heren 1
Datum: zondag 24-3 Spelen: 14:45

Heren 2

R.M.H.C. de Pelikaan - Heren 2
Datum: zondag 24-3 Spelen: 14:45

Dames 1

HC De Hoeksche Waard - Dames 1
Datum: zondag 24-3 Spelen: 12:45

Dames 2

ZwartWit - Dames 2
Datum: zondag 24-3 Spelen: 14:30

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HC Voorne D1 2-3
D2 B.H.V. Push D7 12-0
H1 R.G.H.C. Tempo '34 H1 1-7
H2 Hockeyclub Schouwen Duiveland H1 1-5
JA1 BH&BC Breda JA2 4-0
JB1 B.H.V. Push JB3 1-7
JC1 HC Tilburg JC3 3-1
JC2 R.M.H.C. de Pelikaan JC3 9-2

Instagram