rapide.jpg

Dames 1

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Tempo D1 22 62 20 2 0
2 DDHC D1 22 41 13 2 7
3 Rapide D1 22 36 11 3 8
4 Teteringen D1 22 36 11 3 8
5 Krimpen D1 22 36 11 3 8
6 Olympia D1 22 34 10 4 8
7 Feijenoord D1 22 29 9 2 11
8 Souburgh D1 22 27 7 6 9
9 Walcheren D1 22 25 8 1 13
10 Capelle D1 22 23 7 2 13
11 Hoeksche Waard D1 22 23 6 5 11
12 Goes D1 22 7 2 1 19

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Tempo D1 DDHC D1 (5-3)final
Teteringen D1 Feijenoord D1 (2-1)final
Capelle D1 Krimpen D1 (3-3)final
Hoeksche Waard D1 Souburgh D1 (3-3)final
Olympia D1 Goes D1 (7-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
DDHC D1 Capelle D1 (3-0)final
Feijenoord D1 Hoeksche Waard D1 (3-0)final
Souburgh D1 Olympia D1 (5-4)final
Rapide D1 Teteringen D1 (6-4)final
Krimpen D1 Walcheren D1 (3-2)final
Goes D1 Tempo D1 (1-7)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Tempo D1 Souburgh D1 (5-2)scheduled
Teteringen D1 Krimpen D1 (5-3)final
Capelle D1 Goes D1 (4-3)scheduled
Olympia D1 Hoeksche Waard D1 (4-3)final
Rapide D1 Feijenoord D1 (6-2)final
Walcheren D1 DDHC D1 (4-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Feijenoord D1 Olympia D1 (4-2)final
Krimpen D1 Rapide D1 (6-1)final
DDHC D1 Teteringen D1 (1-3)final
Souburgh D1 Capelle D1 (6-1)final
Hoeksche Waard D1 Tempo D1 (1-1)scheduled
Goes D1 Walcheren D1 (2-3)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Tempo D1 Olympia D1 (6-2)scheduled
Teteringen D1 Goes D1 (6-1)scheduled
Capelle D1 Hoeksche Waard D1 (1-3)final
Rapide D1 DDHC D1 (3-1)final
Krimpen D1 Feijenoord D1 (3-1)scheduled
Walcheren D1 Souburgh D1 (1-6)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Feijenoord D1 Tempo D1 (1-5)final
DDHC D1 Krimpen D1 (1-2)final
Hoeksche Waard D1 Walcheren D1 (2-1)final
Olympia D1 Capelle D1 (3-1)final
Souburgh D1 Teteringen D1 (3-3)final
Goes D1 Rapide D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Walcheren D1 Rapide D1 (1-4)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Teteringen D1 Hoeksche Waard D1 (4-2)final
Krimpen D1 Goes D1 (4-1)scheduled
DDHC D1 Feijenoord D1 (3-3)final
Capelle D1 Tempo D1 (0-2)final
Rapide D1 Souburgh D1 (5-1)final
Walcheren D1 Olympia D1 (3-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Goes D1 DDHC D1 (0-2)scheduled
Tempo D1 Walcheren D1 (5-2)final
Souburgh D1 Krimpen D1 (4-4)final
Feijenoord D1 Capelle D1 (5-3)final
Hoeksche Waard D1 Rapide D1 (3-3)final
Olympia D1 Teteringen D1 (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Teteringen D1 Tempo D1 (1-2)final
Krimpen D1 Hoeksche Waard D1 (2-3)scheduled
Goes D1 Feijenoord D1 (2-4)final
DDHC D1 Souburgh D1 (2-1)final
Rapide D1 Olympia D1 (2-2)final
Walcheren D1 Capelle D1 (0-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Tempo D1 Rapide D1 (1-0)scheduled
Souburgh D1 Goes D1 (6-3)final
Capelle D1 Teteringen D1 (2-1)final
Olympia D1 Krimpen D1 (3-4)final
Hoeksche Waard D1 DDHC D1 (1-3)final
Walcheren D1 Feijenoord D1 (2-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Teteringen D1 Walcheren D1 (1-3)final
Goes D1 Hoeksche Waard D1 (3-4)scheduled
Krimpen D1 Tempo D1 (4-7)scheduled
DDHC D1 Olympia D1 (1-0)final
Feijenoord D1 Souburgh D1 (3-0)final
ZONDAG 5 MAART 2023
Rapide D1 Capelle D1 (5-0)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Krimpen D1 Capelle D1 (6-2)final
Souburgh D1 Hoeksche Waard D1 (0-0)final
Feijenoord D1 Teteringen D1 (2-4)final
Rapide D1 Walcheren D1 (4-1)final
DDHC D1 Tempo D1 (2-3)final
Goes D1 Olympia D1 (2-4)scheduled
ZONDAG 19 MAART 2023
Teteringen D1 Rapide D1 (4-5)final
Tempo D1 Goes D1 (0-0)scheduled
Olympia D1 Souburgh D1 (2-3)final
Hoeksche Waard D1 Feijenoord D1 (0-2)final
Capelle D1 DDHC D1 (1-2)final
Walcheren D1 Krimpen D1 (1-6)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Goes D1 Capelle D1 (6-0)final
DDHC D1 Walcheren D1 (2-1)final
Krimpen D1 Teteringen D1 (5-6)final
Feijenoord D1 Rapide D1 (2-1)final
Hoeksche Waard D1 Olympia D1 (1-2)final
Souburgh D1 Tempo D1 (2-6)final
ZONDAG 2 APRIL 2023
Teteringen D1 DDHC D1 (2-3)final
Tempo D1 Hoeksche Waard D1 (3-0)final
Capelle D1 Souburgh D1 (2-0)final
Olympia D1 Feijenoord D1 (4-3)final
Rapide D1 Krimpen D1 (2-3)final
Walcheren D1 Goes D1 (3-0)final
DINSDAG 4 APRIL 2023
Feijenoord D1 Krimpen D1 (1-1)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
DDHC D1 Rapide D1 (1-0)final
Souburgh D1 Walcheren D1 (1-1)final
Hoeksche Waard D1 Capelle D1 (1-1)final
Olympia D1 Tempo D1 (4-7)final
Goes D1 Teteringen D1 (0-5)scheduled
ZONDAG 23 APRIL 2023
Teteringen D1 Souburgh D1 (7-2)final
Tempo D1 Feijenoord D1 (5-0)final
Krimpen D1 DDHC D1 (2-1)final
Rapide D1 Goes D1 (6-0)scheduled
Capelle D1 Olympia D1 (1-3)final
Walcheren D1 Hoeksche Waard D1 (4-0)final
ZONDAG 14 MEI 2023
Feijenoord D1 DDHC D1 (0-1)final
Goes D1 Krimpen D1 (5-3)final
Tempo D1 Capelle D1 (5-1)final
Olympia D1 Walcheren D1 (3-2)final
Hoeksche Waard D1 Teteringen D1 (3-4)final
Souburgh D1 Rapide D1 (4-4)final
ZONDAG 21 MEI 2023
Krimpen D1 Souburgh D1 (7-3)final
Rapide D1 Hoeksche Waard D1 (3-0)final
Capelle D1 Feijenoord D1 (2-0)final
DDHC D1 Goes D1 (3-2)final
Walcheren D1 Tempo D1 (1-4)final
Teteringen D1 Olympia D1 (3-3)final
ZONDAG 4 JUNI 2023
Tempo D1 Teteringen D1 (6-2)final
Capelle D1 Walcheren D1 (1-0)final
Feijenoord D1 Goes D1 (4-3)scheduled
Hoeksche Waard D1 Krimpen D1 (4-1)final
Souburgh D1 DDHC D1 (1-2)final
Olympia D1 Rapide D1 (4-3)final
ZONDAG 11 JUNI 2023
Teteringen D1 Capelle D1 (3-1)final
Krimpen D1 Olympia D1 (3-4)final
Rapide D1 Tempo D1 (3-4)final
Feijenoord D1 Walcheren D1 (2-5)final
DDHC D1 Hoeksche Waard D1 (7-0)final
Goes D1 Souburgh D1 (3-4)final
ZONDAG 18 JUNI 2023
Tempo D1 Krimpen D1 (10-1)final
Olympia D1 DDHC D1 (2-2)final
Hoeksche Waard D1 Goes D1 (2-0)scheduled
Capelle D1 Rapide D1 (1-0)final
Walcheren D1 Teteringen D1 (5-1)final
Souburgh D1 Feijenoord D1 (4-3)final

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

M.H.C. Goirle - Heren 1
Datum: zondag 26-5 Spelen: 10:30

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

M.H.C. Krimpen - Dames 1
Datum: zondag 26-5 Spelen: 13:45

Dames 2

HC Etten-Leur - Dames 2
Datum: zondag 26-5 Spelen: 12:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

MO14-2 BH&BC Breda MO14-5 6-0
MO12-1 MIX HC Etten-Leur MO12-1 5-1
MO18-1 MHC DES MO18-1 2-8
H1 BH&BC Breda H8 0-0
D1 HC Walcheren D1 0-1
D2 Were Di Tilburg D8 1-3
H1 B.N.M.H.C. Zwart-Wit H5 4-4
JO16-1 HC Gilze Rijen JO16-2 2-8
MO10-1 MIX MHC Tempo MO10-2 4-4
MO10-2 MHC Olympia MO10-1-mix 3-3

Instagram