rapide.jpg

MA1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Martin de Schrijver
Trainer Mark-Jan de Jonge
Trainer Cindy Martens

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gilze-Rijen MO18-1 Rapide MO18-1 0:00
Walcheren MO18-1 Breda MO18-4 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit MO18-3 4 9 3 0 1
2 Etten-Leur MO18-2 4 8 2 2 0
3 Walcheren MO18-1 3 6 2 0 1
4 Breda MO18-4 3 5 1 2 0
5 Gilze-Rijen MO18-1 3 4 1 1 1
6 Rapide MO18-1 3 4 1 1 1
7 HSD MO18-1 3 0 0 0 3
8 DDHC MO18-2 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 dec HC Gilze Rijen MO18-1 n.n.b uit
4 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO18-3 n.n.b thuis
11 mrt BH&BC Breda MO18-4 n.n.b uit
18 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland MO18-1 n.n.b thuis
25 mrt HC Walcheren MO18-1 n.n.b uit
1 apr DDHC MO18-2 n.n.b thuis
15 apr HC Etten-Leur MO18-2 n.n.b uit
22 apr HC Gilze Rijen MO18-1 n.n.b thuis
13 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO18-3 n.n.b uit
3 jun BH&BC Breda MO18-4 n.n.b thuis
10 jun Hockeyclub Schouwen Duiveland MO18-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 5 NOVEMBER 2022
Breda MO18-4 Etten-Leur MO18-2 (1-1)final
Rapide MO18-1 Walcheren MO18-1 (1-4)scheduled
Zwart-Wit MO18-3 Gilze-Rijen MO18-1 (3-2)final
ZATERDAG 12 NOVEMBER 2022
DDHC MO18-2 Rapide MO18-1 (2-5)scheduled
Etten-Leur MO18-2 HSD MO18-1 (2-1)final
Gilze-Rijen MO18-1 Breda MO18-4 (3-3)final
Walcheren MO18-1 Zwart-Wit MO18-3 (1-3)final
ZATERDAG 19 NOVEMBER 2022
Breda MO18-4 Zwart-Wit MO18-3 (5-1)final
DDHC MO18-2 Walcheren MO18-1 (0-7)scheduled
Rapide MO18-1 Etten-Leur MO18-2 (2-2)final
HSD MO18-1 Gilze-Rijen MO18-1 (0-3)scheduled
ZATERDAG 26 NOVEMBER 2022
Zwart-Wit MO18-3 HSD MO18-1 (1-0)scheduled
Etten-Leur MO18-2 DDHC MO18-2 (9-0)scheduled

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

MHC Liberty - Heren 1
Datum: zondag 5-3 Spelen: n.n.b.

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 - HC Capelle
Datum: zondag 4-12 Spelen: 12:45

Dames 2

HC Walcheren - Dames 2
Datum: zondag 5-3 Spelen: n.n.b.

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D2 B.H.V. Push D9 2-2
H1 Hockeyclub Schouwen Duiveland H1 1-3
F Mix R.M.H.C. de Pelikaan MO8-1 29-14
J6E Mix B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO9-2 1-3
JA1 HC Gilze Rijen JO18-1 1-2
JC1 BH&BC Breda JO14-4 1-2
M6E1 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO9-6 4-0
M6E2 HC Etten-Leur MO9-4 6-4
M8E1 R.M.H.C. de Pelikaan MO10-2 0-5
MB1 HC Walcheren MO16-1 3-5

Instagram