rapide.jpg

Diensten

zaterdag 9 maart 2024 
08:45 - 14:00  Jeroen Vonk Barhoofd 
08:45 - 16:00  Cindy Martens Wedstrijdtafel 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Joëlle Compiet Bardienst 
10:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Lotte Goeree Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Frédéric Steketee Bardienst 
15:15 - 15:30  Natascha de Schrijver Bardienst 
zaterdag 16 maart 2024 
09:00 - 15:00  Simon Smits Wedstrijdtafel 
09:15 - 14:00  Jeroen Verdurmen Barhoofd 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Laure Merckx Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Glennis Picavet Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Benk Ter Horst Bardienst 
13:30 - 16:00  Ouders/verzorgers van Floor van Waterschoot Bardienst 
15:00 - 15:15  Natascha de Schrijver Bardienst 
zaterdag 23 maart 2024 
08:45 - 14:00  Bas Oprins Wedstrijdtafel 
08:45 - 14:00  Leonie de Bruijne Wedstrijdtafel 
09:00 - 14:00  Dimitry Raes Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Robin Henderickx Bardienst 
10:30 - 13:30  Maaike Blommaert Bardienst 
14:00 - 14:15  Ton van Eekelen Bardienst 
zaterdag 6 april 2024 
09:15 - 14:00  Jeroen Vonk Barhoofd 
09:15 - 15:30  Aloïs de Deckere Wedstrijdtafel 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sofie Verdurmen Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Alyssa Boënne Bardienst 
12:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Jurre Crutzen Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Amy Verheijden Bardienst 
zaterdag 13 april 2024 
08:45 - 14:00  Jeroen Verdurmen Barhoofd 
08:45 - 14:00  Leonie de Bruijne Wedstrijdtafel 
08:45 - 14:00  Cindy Martens Wedstrijdtafel 
09:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Fenne van Boven Bardienst 
10:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Mirthe van den Hoven Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Suus Hamelink Bardienst 
14:00 - 14:15  Annemarie de Deckere Bardienst 
zaterdag 20 april 2024 
09:00 - 14:00  Bas Oprins Wedstrijdtafel 
09:15 - 14:00  Dimitry Raes Barhoofd 
09:30 - 00:00  Bardienst 
10:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:15  Bardienst 

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

BH&BC Breda - Heren 1
Datum: vrijdag 8-3 Spelen: 01:00

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 - Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh
Datum: zondag 10-3 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - B.H.V. Push
Datum: zondag 10-3 Spelen: 11:00

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D2 HC Tilburg D10 0-2
H1 HC Tilburg H6 3-3
JO16-1 BH&BC Breda JO16-3 4-3
MO10-1 MIX MHC Olympia MO10-1-mix 3-7
MO10-2 B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO10-5 2-3
MO12-1 MIX B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO12-2 1-2
MO12-2 R.M.H.C. de Pelikaan MO12-3 1-3
MO14-1 B.H.V. Push MO14-5 4-1
MO14-2 Hockeyclub Zevenbergen MO14-1 3-5
MO16-1 R.M.H.C. de Pelikaan MO16-2 2-0

Instagram