rapide.jpg

Diensten

zaterdag 22 september 2018 
08:30 - 13:00  Margie Nijs Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Nora Van Eck Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Eva van de Kerkhove Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Constant Bartholomeus Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Victor Henriques devia Bardienst 
12:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Rosalie Buysrogge Bardienst 
13:00 - 18:00  Ayra Lambert Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Trees van Ham Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Britt Vereecken Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Luca Buijs Bardienst 
18:30 - 00:00  MB2 MB2 Bardienst 
zaterdag 29 september 2018 
08:30 - 13:00  Eric D'hooghe Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Maud Bouwens Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Laurian de Regt Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Amélie Scheerders Bardienst 
11:45 - 14:45  Ouders/verzorgers van Nina van Daalen Bardienst 
12:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Natasha Laureys Bardienst 
13:00 - 18:00  Pepijn Nuijten Wedstrijdtafel 
14:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Bente Weyenberg Bardienst 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Niels Heyman Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Tessa Verbist Bardienst 
18:30 - 00:00  MA 2 MA 2 Bardienst 
zaterdag 6 oktober 2018 
08:30 - 13:00  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Martin Hol Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Stéphanie Dhanis Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Jannes Smits Bardienst 
11:45 - 14:45  Ouders/verzorgers van Febe Duerinck Bardienst 
12:15 - 15:15  Ouders/verzorgers van Yenthe Lambert Bardienst 
13:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Suus Hamelink Bardienst 
13:00 - 18:00  Luc Missiaen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Jay Burm Bardienst 
16:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Vic Stuer Bardienst 
18:30 - 00:00  JC1 JC1 Bardienst 
zaterdag 27 oktober 2018 
08:30 - 13:00  Pepijn Nuijten Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Karel Buijsrogge Barhoofd 
09:15 - 12:15  Ouders/verzorgers van Hanne De Lathouwer Bardienst 
09:30 - 12:30  Ouders/verzorgers van Eva Verstraeten Bardienst 
10:30 - 13:30  Ouders/verzorgers van Victor Compeers Bardienst 
11:30 - 14:30  Ouders/verzorgers van Carice de Bruijn Bardienst 
12:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Evi Ferket Bardienst 
13:00 - 18:00  Eric D'hooghe Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jenna Coppieters Bardienst 
14:30 - 17:30  Ouders/verzorgers van Tessa Dobbelaar Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Lisse van Riet Bardienst 
18:30 - 19:00  Bardienst 
zaterdag 3 november 2018 
08:30 - 13:00  Els van Haelst Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Fiene van Eck Barhoofd 
09:15 - 12:15  Bardienst 
09:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Edward D'hooghe Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 18:30  Ouders/verzorgers van Zayra Verstraten Bardienst 
18:30 - 00:00  Bardienst 
zaterdag 10 november 2018 
09:00 - 13:00  Maud Bouwens Barhoofd 
09:15 - 12:15  Bardienst 
09:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 18:30  Bardienst 
18:30 - 00:00  Bardienst 
zondag 11 november 2018 
08:30 - 13:00  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
13:00 - 18:00  Luc Missiaen Wedstrijdtafel 
zaterdag 17 november 2018 
08:30 - 13:00  Margie Nijs Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Dimitry Raes Barhoofd 
09:15 - 12:15  Bardienst 
09:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
11:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Bart Serrarens Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 18:30  Bardienst 
18:30 - 00:00  Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
08:30 - 13:00  Susan Raas - Smits Wedstrijdtafel 
09:00 - 13:00  Martin Hol Barhoofd 
09:15 - 12:15  Bardienst 
09:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 13:30  Bardienst 
11:00 - 14:30  Bardienst 
12:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Koen Verstraeten Wedstrijdtafel 
13:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 17:30  Bardienst 
15:30 - 18:30  Bardienst 
18:30 - 00:00  Bardienst 

Sponsoren



Handige links

Evenementen

16-8 Concordia Reynaerttoernooi

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - Hockeyclub Zevenbergen
Datum: zondag 23-9 Spelen: 14:45

Heren 2

Heren 2 - R.M.H.C. de Pelikaan
Datum: zondag 23-9 Spelen: 11:00

Dames 1

Dames 1 - HC De Hoeksche Waard
Datum: zondag 23-9 Spelen: 12:45

Dames 2

Dames 2 - ZwartWit
Datum: zondag 23-9 Spelen: 10:45

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HC Voorne D1 2-0
D2 B.H.V. Push D7 9-0
H1 HV Spijkenisse H1 1-7
H2 Hockeyclub Schouwen Duiveland H1 0-5
JD1 BH&BC Breda DJ1 7-0
JA1 MHC Olympia JA1 2-3
JB1 B.H.V. Push JB4 1-2
JC1 Oudenbosch JC1 6-2
JC2 R.M.H.C. de Pelikaan JC3 11-1

Instagram