Organisatie
Bestuur | |||
Algemeen - Mail | |||
Bas Oprins Voorzitter Voorzitter Bestuur |
|||
Barcommissie - Mail | |||
Bob Amian |
|||
Financiën - Mail | |||
Simon Smits Penningmeester Penningmeester |
|||
Jeugdcommissie - Mail | |||
Cindy Martens Voorzitter jeugdcommissie |
|||
Secretariaat - Mail | |||
Susan Raas - Smits Secretaris Secretaris |
|||
Sponsoring & PR - Mail | |||
Aloïs de Deckere Voorzitter Sponsoring & PR |
|||
Secretariaat [Mail] | |||
Algemeen - Mail | |||
Susan Raas - Smits Secretaris Secretaris |
|||
Ledenadministratie - Mail | |||
Judith Kerckhaert Ledenadministratie |
|||
Wedstrijdsecretariaat - Mail | |||
Ingrid Claeys DWF |
|||
Susan Raas - Smits Wedstrijdsecretaris |
|||
Financiën | |||
Financiële Commissie - Mail | |||
Simon Smits Penningmeester |
|||
Bart Serrarens |
|||
Technische Commissie [Mail] | |||
Arbitrage - Mail | |||
Cortny van Driessche Indeler Indeler Arbitrage |
|||
Technische Commissie - Mail | |||
Quinten Broekaart Lid Technische Commissie |
|||
Geoffrey van Horebeek Lid Technische Commissie |
|||
Jeugd Commissie [Mail] | |||
Algemeen - Mail | |||
Cindy Martens Voorzitter Lijncoördinator meisjes C |
|||
Jeugdcommissie - Mail | |||
Jochem Beaart Coördinator |
|||
Anne-marie van Goethem-fermont Lijn Coördinator Jongens Junioren Jongste Jeugd |
|||
Joke Amian Lijn Coördinator lijn coördinator meisjes jongste jeugd |
|||
Natascha de Schrijver Meisjes Junioren Coördinator Lijncoördinator meisjes C |
|||
Cindy Martens Meisjes Junioren Coördinator lijncoördinator meisjes A/B jeugd |
|||
Mark-Jan de Jonge Technisch inhoudelijk meisjes |
|||
Judith Timmerman Technisch inhoudelijk m/j |
|||
Materiaal Commissie - Mail | |||
Jeroen Vonk |
|||
Ton van Eekelen |
|||
Marlon de Deckere |
|||
Vertrouwenspersoon - Mail | |||
Michèle de Vries-huijsman |
|||
Mario Barremaecker |
|||
Zaalcommissie - Mail | |||
Marco Huijsman Voorzitter Zaalcommissaris Senioren |
|||
Rianne Mensink Zaalarbitrage |
|||
Barcommissie [Mail] | |||
Algemeen - Mail | |||
Bob Amian Voorzitter Voorzitter Barcommissie |
|||
Barcommissie - Mail | |||
Bob Amian Indeler Planning van de zaterdagen |
|||
Barhoofden - Mail | |||
Dimitry Raes |
|||
Jeroen Verdurmen vacature |
|||
Inkoop - Mail | |||
Ronald Raas Inkoop Bar |
|||
Sponsoring & PR | |||
Algemeen - Mail | |||
Aloïs de Deckere Voorzitter Voorzitter Sponsoring & PR |
|||
Jeroen de Kerf |
|||
Jeroen Verdurmen |
|||
Grote Club Actie - Mail | |||
Bas Oprins Beheer loten Grote Club Actie |
|||
Kledingcommissie - Mail | |||
Nancy Wauters Drukwerk |
|||
Roliene Zaman Kleding |
|||
Evenementencommissie [Mail] | |||
Algemeen - Mail | |||
Tatsjana v.d. Eynde Voorzitter Voorzitter Evenementen commissie |
|||
Evenementencommissie - Mail | |||
Teun Mensink |
|||
Familiedag - Mail | |||
Tatsjana v.d. Eynde Voorzitter |
|||
Teun Mensink |
|||
Claire Picavet |
|||
Dries Eggermont |
|||
Joanne van Dorsselaer |
|||
Julia Roelse |
|||
Raf Dobbelaar |
|||
Thijs Verschueren |
|||
Senioren - Mail | |||
Febe Verelst |
|||
Dries Eggermont |
|||
Thieu van der Krabben |
|||
Raf Dobbelaar |
|||
Julia Roelse |
|||
Summer@Rapide - Mail | |||
Thieu van der Krabben |
|||
Denis Roels |
|||
Julie van de Kerkhove |
|||
Jeroen Smet |
|||
Sandra Van Landeghem |
|||
Judith van der Krabben |
|||
Toernooicommissie [Mail] | |||
Marlieke van Ommen Voorzitter |
|||
Michelle Picavet |
|||
Daniëlle Lambrechts |
|||
Martijn de Bondt |
|||
Frederique van Tatenhove |
|||
Robert de Kerf |