Heren 1 ( Klasse : 4e klasse ) 
Spelers
Benoit de Booij [meer info]
Selwyn Broekaart [meer info]
Jarno van Bunder [meer info]
Teun van Doeselaar [meer info]
Youp Eggermont [meer info]
Geoffrey van Horebeek [meer info]
Wouter de Kerf [meer info]
Robert de Kerf [meer info]
Luka Missiaen [meer info]
Quinten Missiaen [meer info]
Casper Sijnja [meer info]
Jeroen Smet [meer info]
Robin Soete [meer info]
Jasper Vonk [meer info]
 
Teamfoto

Nog 16 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 okt 22101 Wateringse veld H1
14:15 14:45 thuis Veld 1
  (edit MM) 
5 nov 22785 MHC Bommelerwaard H1
90
12:30 14:30 uit route
12 nov 22093 HC Capelle H1
14:15 14:45 thuis Veld 1
19 nov 22949 MHC Liberty H1
70
12:50 14:30 uit route
26 nov 22094 MHV Evergreen H1
14:15 14:45 thuis Veld 1
11 mrt 22095 GilzeRijen H1
14:15 14:45 thuis Veld 1
18 mrt 22993 HC Ypenburg H1
0
uit route
25 mrt 22087 G.H.C. RAPID H1
90
uit route
8 apr 22091 HV Bleiswijk H1
14:45 thuis Veld 1
15 apr 22221 HC Feijenoord H1
82
uit route
22 apr 22097 MHC Olympia H1
14:45 thuis Veld 1
13 mei 22598 Wateringse veld H1
0
14:15 14:45 uit route
27 mei 22092 MHC Bommelerwaard H1
14:45 thuis Veld 1
3 jun 22796 HC Capelle H1
0
uit route
10 jun 22096 MHC Liberty H1
14:45 thuis Veld 1
17 jun 22877 MHV Evergreen H1
90
uit route
8 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.


Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ypenburg H1 6 15 5 0 1 25 15
2 Bommelerwaard H1 6 13 4 1 1 32 5
3 Liberty H1 6 13 4 1 1 27 10
4 Capelle H1 6 13 4 1 1 29 13
5 Rapide H1 6 13 4 1 1 20 11
6 Evergreen H1 6 11 3 2 1 18 13
7 Bleiswijk H1 6 9 3 0 3 19 22
8 Feijenoord H1 6 4 1 1 4 13 16
9 Gilze-Rijen H1 6 4 1 1 4 6 24
10 Rapid H1 6 4 1 1 4 13 33
11 Olympia H1 6 3 0 3 3 9 18
12 Wateringse veld H1 6 0 0 0 6 4 35

Uitslagen
D1   G.H.C. RAPID D1 1 - 2
D2   MHC Made D1 2 - 0
H1   MHC Olympia H1 1 - 1
H2   R.M.H.C. de Pelikaan H3 5 - 1
JB1   BH&BC Breda JB4 2 - 1
Handige links
Sponsoren
Foto's
Teamfoto
Sponsoracties
 
 
 

Vandaag jarig
Linde Ter Horst