rapide.jpg

Heren 1

Spelers Heren 1

Egbert de Bakker
Jochem Beaart
Benoit de Booij
Quinten Broekaart
Jarno van Bunder
Aaron van Bunder
Christian Doornbosch
Geoffrey van Horebeek
Ivo Huyghe
Olivier van Jole
Luka Missiaen
Andre Paping
Hans Ringoot
Koen Schouten
Victor Stolker
Jasper Vonk
Pieter Voorbrood

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Andre Paping
Teambegeleider Hans Beaart
Teambegeleider Andre Paping

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H4 9 24 8 0 1
2 Rapide H1 9 22 7 1 1
3 Breda H4 9 16 5 1 3
4 Zwart-Wit H6 9 15 5 0 4
5 Push H7 9 11 3 2 4
6 Pelikaan H2 9 10 3 1 5
7 Olympia H1 9 9 3 0 6
8 HSD H2 9 9 3 0 6
9 Liberty H4 9 8 2 2 5
10 Were Di H7 9 7 2 1 6

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pelikaan H2 (O) Liberty H4 1-2
Zwart-Wit H4 Zwart-Wit H6 6-1
Rapide H1 Breda H4 5-0
HSD H2 Were Di H7 5-3
Push H7 Olympia H1 3-8
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Breda H4 Zwart-Wit H4 3-1
Oudenbosch H1 Rapide H1 1-6
Zwart-Wit H6 Push H7 4-3
Were Di H7 Pelikaan H2 (O) 3-6
Olympia H1 HSD H2 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rapide H1 Liberty H4 3-2
Breda H4 Zwart-Wit H6 7-1
Pelikaan H2 (O) Olympia H1 4-1
Zwart-Wit H4 Oudenbosch H1 4-3
HSD H2 Push H7 0-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push H7 Pelikaan H2 (O) 2-1
Zwart-Wit H6 HSD H2 5-3
Were Di H7 Rapide H1 2-7
Oudenbosch H1 Breda H4 2-6
Liberty H4 Zwart-Wit H4 0-7
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Pelikaan H2 (O) HSD H2 10-3
Breda H4 Liberty H4 1-2
Rapide H1 Olympia H1 3-1
Oudenbosch H1 Zwart-Wit H6 4-6
Zwart-Wit H4 Were Di H7 6-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Were Di H7 Breda H4 2-6
Liberty H4 Oudenbosch H1 0-4
Push H7 Rapide H1 3-3
Zwart-Wit H6 Pelikaan H2 (O) 5-2
Olympia H1 Zwart-Wit H4 2-11
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Liberty H4 Zwart-Wit H6 3-6
Oudenbosch H1 Were Di H7 4-6
Rapide H1 HSD H2 11-0
Breda H4 Olympia H1 5-0
Zwart-Wit H4 Push H7 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HSD H2 Zwart-Wit H4 0-3
Pelikaan H2 (O) Rapide H1 1-4
Were Di H7 Liberty H4 2-2
Push H7 Breda H4 3-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H4 Pelikaan H2 (O) 3-1
Were Di H7 Zwart-Wit H6 6-3
Breda H4 HSD H2 5-1
Liberty H4 Olympia H1 2-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Rapide H1 Zwart-Wit H6 4-1
Pelikaan H2 (O) Breda H4 2-2
Olympia H1 Were Di H7 7-4
Push H7 Liberty H4 0-0
HSD H2 Oudenbosch H1 6-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Were Di H7 Push H7 3-2
Zwart-Wit H4 Rapide H1 3-2
Oudenbosch H1 Pelikaan H2 (O) 2-4
Liberty H4 HSD H2 2-4
Zwart-Wit H6 Olympia H1 5-2
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Oudenbosch H1 Push H7 0-3
VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
Olympia H1 Oudenbosch H1 7-0

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 heeft geen aankomende wedstrijden

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

Dames 1 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 2

Dames 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

Instagram