rapide.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frank van Campenhout
Coach Marlieke van Ommen
Aanvoerder Kiona van Campenhout
Aanvoerder Laura Picavet
Trainer Frank van Campenhout
Teambegeleider Marlieke van Ommen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Goirle D3 Push D5 12:45
Pelikaan D2 (O) Push D4 11:00
Tilburg D6 Rapide D2 (O) 14:30
Were Di D3 Prinsenbeek D2 (O) 12:15
Zwart-Wit D4 Waalwijk D2 (O) 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapide D2 9 22 7 1 1
2 Were Di D3 9 21 6 3 0
3 Tilburg D6 9 19 6 1 2
4 Etten-Leur D4 9 19 6 1 2
5 Prinsenbeek D2 9 19 6 1 2
6 Goirle D3 9 11 3 2 4
7 Push D4 8 11 3 2 3
8 Push D5 9 9 3 0 6
9 Pelikaan D2 9 7 2 1 6
10 Waalwijk D2 9 2 0 2 7
11 Zwart-Wit D4 9 0 0 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Tilburg D6 14:30 uit
15 mrt ZwartWit D4 10:45 thuis - Veld 1
22 mrt Were Di Tilburg D3 n.n.b uit
29 mrt B.H.V. Push D5 10:45 thuis - Veld 1
5 apr Hockeyclub Prinsenbeek D2 n.n.b uit
19 apr HC Waalwijk D2 10:45 thuis - Veld 1
3 mei R.M.H.C. de Pelikaan D2 n.n.b uit
10 mei B.H.V. Push D4 n.n.b uit
17 mei M.H.C. Goirle D3 10:45 thuis - Veld 1
7 jun HC Etten-Leur D4 n.n.b uit
14 jun HC Tilburg D6 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Etten-Leur D4 Goirle D3 4-2
Rapide D2 (O) Pelikaan D2 (O) 3-0
Prinsenbeek D2 (O) Push D5 3-0
Waalwijk D2 (O) Were Di D3 2-4
Push D4 Zwart-Wit D4 3-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Push D5 Waalwijk D2 (O) 6-2
Were Di D3 Push D4 2-2
Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-1
Goirle D3 Prinsenbeek D2 (O) 2-5
Zwart-Wit D4 Rapide D2 (O) 1-8
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Tilburg D6 Goirle D3 4-0
Rapide D2 (O) Were Di D3 1-2
Etten-Leur D4 Pelikaan D2 (O) 5-0
Push D4 Push D5 5-0
Waalwijk D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-5
VRIJDAG 27 SEPTEMBER 2019
Rapide D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 7-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Goirle D3 Waalwijk D2 (O) 2-2
Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 1-2
Prinsenbeek D2 (O) Push D4 2-2
Push D5 Rapide D2 (O) 1-5
Pelikaan D2 (O) Tilburg D6 1-0
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Tilburg D6 Zwart-Wit D4 9-0
Etten-Leur D4 Were Di D3 2-4
Push D4 Waalwijk D2 (O) 3-1
Pelikaan D2 (O) Goirle D3 0-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Waalwijk D2 (O) Rapide D2 (O) 1-7
Push D5 Etten-Leur D4 1-4
Were Di D3 Tilburg D6 1-1
Zwart-Wit D4 Pelikaan D2 (O) 1-2
Goirle D3 Push D4 5-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Zwart-Wit D4 Goirle D3 1-6
Rapide D2 (O) Push D4 6-0
Pelikaan D2 (O) Were Di D3 0-3
Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2 (O) 1-3
Tilburg D6 Push D5 5-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Push D5 Pelikaan D2 (O) 2-0
Goirle D3 Rapide D2 (O) 2-4
Prinsenbeek D2 (O) Tilburg D6 1-3
Were Di D3 Zwart-Wit D4 2-0
Waalwijk D2 (O) Etten-Leur D4 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Were Di D3 Goirle D3 1-1
Zwart-Wit D4 Push D5 2-3
Tilburg D6 Waalwijk D2 (O) 3-1
Pelikaan D2 (O) Prinsenbeek D2 (O) 2-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Push D4 Tilburg D6 1-7
Push D5 Were Di D3 2-4
Prinsenbeek D2 (O) Zwart-Wit D4 5-2
Waalwijk D2 (O) Pelikaan D2 (O) 1-1
Rapide D2 (O) Etten-Leur D4 0-0

Sponsoren



Handige links

Komend weekend

Heren 1

ZwartWit - Heren 1
Datum: zondag 24-11 Spelen: 14:30

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

HDS - Dames 1
Datum: zondag 24-11 Spelen: 12:45

Dames 2

HC Tilburg - Dames 2
Datum: zondag 24-11 Spelen: 14:30

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

D1 HC Pijnacker D1 1-1
D2 HC Etten-Leur D4 0-0
H1 ZwartWit H6 4-1
JD1 DDHC DJ1 2-1
JA1 Hockeyclub Berlicum JA2 2-1
JB1 HC Etten-Leur JB2 3-5
JC1 B.H.V. Push JC4 7-4
JC2 MHC Made JC1 3-7

Instagram