rapide.jpg

MC2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mirjam Doolaege
Coach Milou de Kerf-kokke
Trainer Mark-Jan de Jonge
Trainer Eline Loot
Trainer Ambra Luchino

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda MO14-4 Oudenbosch MO14-1 12:40
Pelikaan MO14-5 Etten-Leur MO14-3 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda MO14-4 8 18 6 0 2
2 Etten-Leur MO14-3 8 18 6 0 2
3 Rapide MO14-2 9 15 5 0 4
4 Goes MO14-2 9 15 5 0 4
5 Pelikaan MO14-5 8 9 3 0 5
6 Oudenbosch MO14-1 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 jun BH&BC Breda MO14-4 11:45 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 MAART 2023
Goes MO14-2 Pelikaan MO14-5 (2-1)scheduled
Etten-Leur MO14-3 Breda MO14-4 (3-1)final
Rapide MO14-2 Oudenbosch MO14-1 (3-0)final
ZATERDAG 11 MAART 2023
Pelikaan MO14-5 Rapide MO14-2 (1-3)final
ZATERDAG 18 MAART 2023
Goes MO14-2 Oudenbosch MO14-1 (7-5)final
Etten-Leur MO14-3 Rapide MO14-2 (4-1)final
Breda MO14-4 Pelikaan MO14-5 (4-6)final
ZATERDAG 25 MAART 2023
Rapide MO14-2 Goes MO14-2 (5-2)final
Oudenbosch MO14-1 Breda MO14-4 (2-12)final
Etten-Leur MO14-3 Pelikaan MO14-5 (2-1)final
ZATERDAG 1 APRIL 2023
Goes MO14-2 Etten-Leur MO14-3 (8-4)final
Pelikaan MO14-5 Oudenbosch MO14-1 (7-3)final
Breda MO14-4 Rapide MO14-2 (2-0)final
ZATERDAG 8 APRIL 2023
Oudenbosch MO14-1 Etten-Leur MO14-3 (3-4)final
Breda MO14-4 Goes MO14-2 (6-3)final
ZATERDAG 15 APRIL 2023
Oudenbosch MO14-1 Rapide MO14-2 (2-3)final
Pelikaan MO14-5 Goes MO14-2 (4-1)scheduled
Breda MO14-4 Etten-Leur MO14-3 (4-3)final
ZATERDAG 22 APRIL 2023
Goes MO14-2 Breda MO14-4 (0-3)scheduled
Rapide MO14-2 Pelikaan MO14-5 (5-1)final
ZATERDAG 6 MEI 2023
Goes MO14-2 Rapide MO14-2 (4-1)scheduled
DONDERDAG 11 MEI 2023
Etten-Leur MO14-3 Oudenbosch MO14-1 (8-2)scheduled
ZATERDAG 13 MEI 2023
Rapide MO14-2 Etten-Leur MO14-3 (2-3)final
Oudenbosch MO14-1 Goes MO14-2 (3-5)scheduled
Pelikaan MO14-5 Breda MO14-4 (4-5)final

Sponsoren



Handige links

Evenementen

11-6 TD
18-8 Reynaerttoernooi!

Komend weekend

Heren 1

Heren 1 - Hockeyclub Schouwen Duiveland
Datum: zondag 11-6 Spelen: 14:30

Heren 2

Heren 2 heeft geen aankomende wedstrijden

Dames 1

MHC Olympia - Dames 1
Datum: zondag 4-6 Spelen: 15:00

Dames 2

B.N.M.H.C. Zwart-Wit - Dames 2
Datum: zondag 4-6 Spelen: 09:30

Dames 3

Dames 3 heeft geen aankomende wedstrijden

Uitslagen

H1 MHC De Warande H3 0-3
MC1 Hockeyclub Schouwen Duiveland MO14-1 0-6
D1 HC De Hoeksche Waard D1 3-0
D2 Hockeyclub Prinsenbeek D2-O 1-6
H1 HC Tilburg H5 3-2
DJ1 HC Tilburg DO25-4 0-8

Instagram